خواص ران مرغ سبز برای درمان کم خونی

ران مرغ سبز

مرغ سبز دارای ارزش غذایی بالایی می باشد و مصرف آن برای همه ی گروه های سنی توصیه می شود.گوشت مرغ سبز نسبت به گوشت قرمز برای سلامتی مفیدتر است.

قسمت های مختلف مرغ سبز دارای ارزش غذایی متفاوتی می باشد که برحسب نیاز بدنتان و یا شرایط زندگی و نوع بیماری می توانید قسمت خاصی از مرغ سبز را استفاده کنید.

شرکت الماس سبز خزر تولید کننده مرغ سبز چیک چیک انواع محصولات قطعه بندی مرغ را روانه بازار کرده است که می توانید با خرید محصول مورد نظر ،رژیم غذایی مناسبی را دنبال کنید و سالم و تندرست باشید.

نمی‌توان گفت یک قسمت از گوشت مرغ، بهتر و یک قسمت آن بدتر است اما از نظر تغذیه‌ای، گوشت سینه‌ مرغ سبز حاوی پروتئین بیشتر و چربی کمتری است بنابراین مصرف آن برای افرادی که می‌خواهند کالری کمتری در طول روز دریافت کنند، کسانی که چربی خون بالایی دارند و ورزشکاران، مناسب‌تر است.

این در حالی است که ران مرغ سبز به ‌دلیل داشتن چربی بیشتر، کمی نرم‌تر و خوشمزه‌تر است. به‌همین دلیل برخی افراد، تمایل بیشتری به مصرف این قسمت از گوشت مرغ دارند.

میزان آهن و روی موجود در ران مرغ هم از سینه آن بیشتر است. با این حساب، ران ‌مرغ سبز را از نظر ارزش تغذیه‌ای در مواردی، بیشتر نزدیک به گوشت‌های قرمز می‌دانند تا گوشت‌های سفید. افراد مبتلا به اسید اوریک بالا، بهتر است به ‌جای گوشت‌های قرمز، از گوشت مرغ استفاده کنند.

به بیماران مبتلا به کم‌خونی هم توصیه می‌شود در کنار دارو درمانی، استفاده از گوشت ران مرغ سبز را هم در برنامه غذایی خود داشته باشند. به‌طور کلی،‌ هر ۱۰۰ گرم گوشت مرغ بدون چربی حاوی ۲۰۰ کیلوکالری انرژی است.

شرکت الماس سبز خزر با بهره گیری از نیروهای متخصص و جدیدترین مکانیزم های پرورش، مرغی سالم و بدون آنتی بیوتیک و ککسیدیوز را وارد بازار کرده کرده است که می توانید این مرغ سالم و خوشمزه با برند مرغ سبز چیک چیک را از نمایندگی های سراسر استان ها و شهرستان های کشور خریداری کنید.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم