درباره

مرغ سبز چیک چیک

درباره ما

شرکت الماس سبز خزر بزرگترین تولید و توزیع کننده مرغ بدون مصرف آنتی بیوتیک تمام سعی خود را در جهت سلامت گوشت مرغ برای مصرف کننده قرار داده است و توانسته است محصولی بدون بکار بردن ترکیبات پر خطر در طول دوره پرورش تولید نماید و گامی بزرگ جهت سلامت مصرف کننده بردارد و محصولی بنام مرغ سبز چیک چیک را عرضه نماید.

تاریخچه

شرکت الماس سبز خزر اولین و بزرگترین تولید کننده مرغ بدون آنتی بیوتیک میباشد که در تاریخ 1389/07/25 به شماره ثبت 16017، در اداره ثبت شهر رشت به ثبت رسید. محصولات این شرکت با نام تجاری "مرغ سبز" و از سال 1394 با نام تجاری "مرغ سبز چیک چیک" در بازار مصرف ارائه میشوند. اعضاء شرکت از متخصصین و کارشناسان پرورش طیور بوده که پس از طی سالها کسب تجربه و با به کار گیری علم روز و استفاده از تجهیزات و مدیریت نوین, برای اولین بار در کشور موفق به تولید و پرورش مرغ، بدون استفاده از آنتی بیوتیک ها شده اند . تولید این محصول نتیجه ماهها تلاش مطالعاتی و طی کردن دوره های آزمایشی- پرورشی و صرف هزینه های هنگفت بوده است .
در حال حاضر این شرکت پس از پشت سر گذاشتن فراز و نشیب های فراوان بزرگترین تولید کننده مرغ بدون آنتی بیوتیک در کشور، که به نام مرغ سبز در بازار مصرف شناخته شده است، میباشد.
بدیهی است هنوز در ابتدای این راه هستیم و با پشتوانه و نظرات شما مصرف کنندگان عزیز و بهره گیری از نیروهای متخصص، در جهت رشد و ارتقاء کیفیت هر چه بیشتر محصولات خود تلاش خواهیم کرد.

مرغ سبز چیک چیک فاقد آنتی بیوتیک

محصولی کامل ، سالم و بهداشتی

جدیدترین مقالات درباره سلامت را در این بخش مطالعه کنید.

تصاویر جدید مرغ سبز چیک چیک را در این بخش مشاهده کنید.

لطفا نظرات و پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذراید.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید